Pomoc dla Ukrainy

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni chce wesprzeć poprzez pomoc w zbiórce przedstawicieli społeczności ZSP Nr 3 w Gdyni, którzy w dniu 05.12.2022r. chcą pojechać do Ukrainy z pomocą humanitarną. Są w trakcie zbiórki potrzebnych rzeczy.

Zbieramy śpiwory, koce, ciepłe ubrania, bieliznę i buty zimowe, chemię, żywność z długim terminem ważności, słodycze, leki i opatrunki, powerbanki, małe kuchenki gazowe, agregaty prądotwórcze, kosmetyki i środki czystości, świece, zapałki i zapalniczki.

Potrzebne rzeczy prosimy przynosić do biura Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni przy ul. Śląskiej 52.

Wszystkie zebrane dary zostaną zawiezione do konkretnych miasteczek w Ukrainie, gdzie jest tak wielu potrzebujących.

Zdajemy sobie sprawę, jak niewielką kroplą w morzu potrzeb jest ta nasza zbiórka, ale może dzięki niej ulżymy komuś w cierpieniu, może sprawimy, że w środku zimy ktoś poczuje ciepło naszych serc.

Prosimy bardzo o ewentualną pomoc w niej. Ideą naszą jest aby dary trafiły do konkretnej społeczności. Jesteśmy w kontakcie z osobami z tamtej strony granicy.

Z poważaniem,
Zdzisława Hacia